Mushing na čtyřkolce
Mushing na čtyřkolce

Oblíbený mushing i v létě na čtyřkolce

Mushing na čtyřkolce nabízí nejen zábavu, ale také adrenalin a volnost. Vydejte se se psím spřežením na výlet po malebné krajině. Nemusí být zrovna sníh, abyste si toto spřežení mohli užít. Nyní je Vám k dispozici mushing i přes léto, a to díky speciální čtyřkolce, která je tažena psy. Psů se nemusíte bát, jsou milí a přátelští, mají kamarádskou povahu. Při této jízdě se poženete na vyhlídkové trase, které Vám poskytne nejlepší zážitek a podívanou.
 
Při příjezdu budete nejdříve seznámeni s provozním a bezpečnostním řádem. Instruktor Vám vysvětlí potřebné informace k ovládání psího spřežení, a také Vás seznámí s historií mushingu. Pokud budete mít zájem, můžete si prohlédnout vybavení, postroje, a také si budete moci, za pomoci instruktora, psí spřežení uvázat. Dále Vám pak již nic nebrání ve vyjížďce. Vyzkoušejte si sport, který se doposud prováděl jen v zimním období
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
zábavnost
85%
strach
24%
vzrušení
69%
adrenalin
57%
pro dospělé
65%
pro děti
83%
náročné psychicky
11%
náročné fyzicky
78%
časově náročné
32%
nespoutanost
66%
radost
85%

Dagmar Jopová
adrenalin 72%
vzrušení 75%
strach 28%
zábavnost 93%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.