Mushing - jízda s psím spřežením (pro děti)
Mushing - jízda s psím spřežením (pro děti)

Mushing je vhodný i pro děti

Mushing pro děti je dobrodružství spojené se zimou a psím spřežením. Díky speciálně vycvičeným psům a profesionálům, kteří vaše dítě zasvětí do tohoto sportu, si může vyzkoušet jízdu saňových psů. Počet zapřažených psů záleží na okolnostech a věku dítěte. Kvůli bezpečnosti je na saních přítomen profesionální musher, člověk, který řídí psovody. Při zájmu, si vaše dítě může zkusit řízení psovodů za dozoru zkušeného mushera. Tím se na pár minut vaše dítě stane musherem. Mushing se ale také dá provozovat mimo zimu. Není to již takový zážitek, jako při jízdě ve sněhu, ale i tak je to dobrodružství. Sáně se vymění za čtyřkolku a může se jet.

Dítě si také může vyzkoušet zapřáhnutí a napojení psího spřežení. Také si může zkusit strojení psů do postrojů a na konci jízdy je může odměnit nějakým pamlskem, který dostane od zkušeného mushera. Aby se dítě mohlo zúčastnit mushingu, musí mít podepsané prohlášení o bezpečnosti od zákonného zástupce, bez tohoto prohlášení není možné jízdu uskutečnit.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
zábavnost
79%
nadšení
90%
strach
53%
vzrušení
79%
radost
83%
adrenalin
80%
náročné fyzicky
82%
pro děti
100%
pro dospělé
36%
zručnost
44%
zkušenosti
71%

Moutl
nadšení 92%
strach 78%
vzrušení 79%
radost 93%
adrenalin 93%
náročné fyzicky 88%
pro děti 100%
zábavnost 77%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.